Jak PRAKTYCZNIE zdobyć więcej pieniędzy – część #1

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

W jednym z postów (dokładnie w tym) przedstawiłem coś, co jest pomocne w zdobyciu większej ilości pieniędzy.

Opierając się o tą informację, temat zdobywania pieniędzy można oprzeć o dwa obszary:

– mentalny
– fizyczny

Z jednej bowiem strony i w pierwszej kolejności wszystko zależy od tego jaki jest nasz sposób myślenia o pieniądzach ale nie chodzi o to jak myślimy o nich w sposób świadomy tylko podświadomy – o nasze podświadome przekonania na ich temat.

Jeżeli są to negatywne myśli (o czym często nie mamy pojęcia) to pod kątem finansowym będziemy zawsze osiągać negatywne wyniki.

Dlatego właśnie warto jest zadbać o podświadome i ograniczające przekonania, o czym więcej mogłeś dowiedzieć się w publikacji „KLUCZ Do Szczęścia”.

Teraz chciałbym przejść do praktycznych wskazówek, których wykorzystanie należy do Ciebie.

Mówiąc inaczej, to czym chcę się z Tobą podzielić to nie są jedyne czy też najlepsze wskazówki w tym temacie a odpowiedzialność za ich wykorzystanie leży po Twojej stronie.

To są wskazówki, z których ja korzystam a pierwsza z nich to…

Prawdopodobnie najprostszy sposób praktycznego zdobycia większej ilości pieniędzy

Kliknij Tutaj I Zobacz Jak Sprawić Aby Nie Pozbywać Się Bezpowrotnie Swoich Pieniędzy Oraz Aby Twoje Oszczędności Zaczęły Dla Ciebie Zarabiać

Pierwszą i w moich oczach jedną z najważniejszych rzeczy, jaką możemy zrobić w odniesieniu do swoich pieniędzy to nie pozbywać się ich bezpowrotnie.

O czym mówię?

Każdy z nas to robi…

Każdy z nas płaci rachunki…

Każdy z nas kupuje jedzenie…

Każdy z nas kupuje paliwo…

Każdy z nas kupuje, kupuje, kupuje, pozbywając się jednocześnie bezpowrotnie konkretnych sum pieniędzy.

Nie ma w tym naturalnie nic złego. Chodzi jedynie o to, że można to zmienić. Można zamienić to co normalnie stanowi pasywa w oszczędności a konkretniej w oszczędności, które mogą dla nas zarabiać pieniądze.

Nie wiem ile jest takich możliwości na całym świecie.

Ja znam jedną, z której sam korzystam i to właśnie tę możliwość chciałem Ci przedstawić.

==> Kliknij Tutaj Aby Poznać Szczegóły Na Jej Temat <==

Zarabiamy pieniądze w różny sposób ale kwestia jest taka, że ważniejsze od tego ile zarabiamy jest to jak zarządzamy tym co mamy.

Istnieje takie przekonanie, że zarządzać pieniędzmi można dopiero wtedy, kiedy mamy ich sporo.

Myślę jednak, że aby mieć sporo pieniędzy najpierw trzeba nauczyć się nimi zarządzać bo jeżeli finalnie wydajemy wszystko to co zarobimy, to na koniec wynik i tak zawsze będzie taki sam, czyli zero.

Kiedy jednak zamienimy część swoich kosztów w oszczędności, które zarabiają dla nas pieniądze, sytuacja automatycznie się zmienia, ponieważ możemy czerpać korzyści na podstawie tego, na co normalnie wydalibyśmy zarobione pieniądze i to właśnie możliwe jest tutaj.

Michał Kidziński

P.S. W temacie tego jak zarabiać więcej pieniędzy, przedstawię Ci jedną z możliwości ku temu już niebawem więc oczekuj wiadomości w tej sprawie w swojej skrzynce odbiorczej.