Polityka Prywatności

1. Zapisując się na listę "Naukowa Metoda Wzbogacania Się" wyrażasz zgodę na warunki przedstawione w tej Polityce Prywatności.

2. Dane, które podałeś aby się zapisać na naszą listę, służą jedynie do tego aby nasz kontakt mailowy był w miarę możliwości jak najbardziej spersonalizowany.

3. To, że się tutaj zapisałeś, świadczy o tym, że wyrażasz zgodę na to abyśmy wysyłali do Ciebie informacje w postaci e-maili.

4. Zapisałeś się również dobrowolnie a jeśli ktoś zrobił Ci kawał i zapisał Cię bez Twojej wiedzy, to możesz w każdej chwili się wypisać lecz jednocześnie nie bierzemy za to odpowiedzialności.

5. Możesz być pewien, że nikomu, pod żadnym pozorem nie udostępnimy ani nie sprzedamy Twoich danych, które nam podałeś.

6. W każdej chwili możesz się z naszej listy wypisać. Wystarczy, że klikniesz w odpowiedni link, umieszczony na końcu każdego maila. W takim wypadku Twoje dane zostaną na stałe usunięte z listy, co jednocześnie spowoduje, że nie będziesz otrzymywał ode nas żadnych informacji.

7. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych emaili zarówno informacyjnych jak i reklamowych.

Copyright © 2016 by Michał Kidziński | Polityka PrywatnościWyłączenie odpowiedzialności |  Cookies | Kontakt

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.