2 elementy niezbędne do osiągania pozytywnych wyników (także bogactwa)

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Najprostsze rozwiązania i zasady są z reguły najlepsze w osiąganiu pozytywnych rezultatów w każdej dziedzinie naszego życia choć jako ludzie, lubimy często komplikować sobie życie i tym samym utrudniać osiągnięcie dowolnego celu.

Poznając informacje od różnych ekspertów w swoich dziedzinach, zrozumiałem, że osiągnięcie dowolnego pozytywnego rezultatu (także w kwestii bogactwa) uzależnione jest zawsze od pewnych 2 elementów, o których opowiadam w poniższym video.

2 elementy niezbędne do osiągania pozytywnych wyników (także bogactwa)

Kliknij tutaj aby pobrać „Naukową Metodę Wzbogacania Się”

Właściwe myślenie i właściwe działanie – obydwa te elementy są niezbędne aby osiągnąć dowolny pozytywny rezultat a książka, pt. „Naukowa Metoda Wzbogacania Się” pozwala zrozumieć je jeszcze lepiej.

W moich oczach zasady w niej przedstawione można spotkać w wielu innych książkach. Nie oznacza to, że nie warto jest tych książek czytać, bo każdy autor – podobnie jak każdy z nas – zinterpretuje je na swój sposób.

Odnośnie podświadomych przekonań…

W powyższym video wspomniałem o tym, że pojawianie się konkretnych myśli w obliczu konkretnych zdarzeń, okoliczności a także różnego rodzaju okazji (np. w kwestii wzbogacania się) zdeterminowane jest naszymi przekonaniami, które funkcjonują na poziomie podświadomości.

Ja rozumiem te przekonania jako instrukcje, które nasz umysł traktuje jako prawdę, pomimo tego, że wcale tą prawdą nie muszą być.

Więcej na temat owych przekonań i ich wpływie na nasze życie możesz dowiedzieć się w tych postach:

Bardzo powszechne, podświadomie i ograniczajace przekonanie, które może powstrzymać każdego

5 sposobów na pozbycie się negatywnych podświadomych przekonań na temat bogactwa (i wszystkiego innego)

Mistrz, zapaśnik i podświadome przekonania

Dlaczego umysł przeszkadza dostrzec prawdziwą rzeczywistość

Jaka będzie Twoja KOLEJNA myśl?

Mam nadzieję, że to czym podzieliłem się w tym poście, będzie dla Ciebie wartościowe i pomocne. Jeśli uznasz, że warto, podziel się nim dalej i zostaw swoją opinię w komentarzach poniżej.

 


Michał Kidziński