2 proste zmiany prowadzące do zmiany rzeczywistości

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

W jednym z poprzednich video (dokładnie w tym) mówiłem o tym, że rzeczywistość każdego z nas jest z jednej strony mocno ograniczona, ponieważ poprzez oczy widzimy zaledwie 0,005% tego, co jest możliwe do zobaczenia oraz o tym, że świadomi jesteśmy jedynie bardzo niewielkiej ilości informacji, które do nas docierają (można przyjąć, że jest to 1:1.000.000).

Nasz umysł działa bowiem w ten sposób, że „filtruje” wszystko to co do niego dociera na podstawie podświadomych przekonań i w efekcie jesteśmy świadomi tylko tego, co jest zgodne z naszymi przekonaniami.

Choćby więc na tej podstawie można powiedzieć, że…

…to co nazywamy rzeczywistością jest projekcją zgodnie z tym co jest wewnątrz nas a konkretniej w naszym umyśle.

Dobra wiadomość w tym wszystkim jest jednak taka, że wszystko może ulec zmianie – nasza rzeczywistość również, pod warunkiem, że sami zechcemy dokonać takiej zmiany a o tym jak można ją zainicjować, możesz dowiedzieć się w poniższym video.

2 proste zmiany prowadzące do zmiany rzeczywistości

Jak widzisz, owe niewielkie zmiany w codziennym życiu mogą być początkiem zmiany rzeczywistości i dzieje się tak głównie dlatego, że dzięki nim zaczynamy skupiać się na czymś innym a skoro zmieniamy naszą uwagę i tym samym skupiamy się na pozytywnych sprawach (jak w przypadku porannej czynności, o której mówiłem w video) to nasza energia również się zmienia.

Wiem, że wspomniane przeze mnie czynności mogą wydawać się zbyt proste aby mogły przynieść pozytywny rezultat ale proponuję abyś spróbował przynajmniej przez 30 dni i wtedy ocenił ich wartość 🙂

Ja w każdym razie życzę Ci aby dzięki nim rozpoczęła się pozytywna zmiana Twojej rzeczywistości i żeby wraz z nią pojawiło się jak najwięcej pozytywnych wydarzeń w Twoim życiu.

Co o tym myślisz? Uważasz ten post za wartościowy i pomocny? Zostaw swoją opinię w komentarzach i podziel się tym postem z innymi, jeżeli naturalnie uznasz, że warto.


Michał Kidziński