3 Minuty O Tym Jak Nauczyć Się Czegokolwiek W Życiu

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Każdy z nas jest wyjątkową indywidualnością. Każdy bowiem ma swój sposób myślenia, swoje marzenia i być może również swoje cele.

Każdy z nas ma więc inne zainteresowania i pasje a co za tym idzie – każdy z nas chce się czegoś nauczyć aby stać się w czymś naprawdę dobrym – możliwe nawet, że mistrzem czy jak wolisz – ekspertem.

Gra na instrumencie…

Pisanie książek…

Robienie zdjęć…

Narywanie filmów…

Malowanie…

Rysowanie…

Śpiewanie…

Pływanie…

Projektowanie…

Budowanie domów…

Itd., itd.

Jest cała masa czynności, w których chcemy być dobrzy i które można by tu wymieniać bez końca. Ważniejsze jest jednak to, żeby uświadomić sobie co to jest w naszym przypadku a następnie nauczyć się to robić.

Jak?

Poniższe 3-minutowe video przedstawia najtrafniejszą chyba odpowiedź…

Tym, co zawsze pojawia się w przypadku, kiedy chcemy zająć się czymś, co nas naprawdę interesuje, są negatywne opinie innych ludzi.

Oglądając powyższe video można jednak zrozumieć, że te negatywne opinie pojawiają się głównie dlatego, że inni ludzie nie rozumieją naszych zainteresowań i pasji, podobnie jak my nie rozumiemy zainteresowań i pasji innych ludzi.

To naturalnie nie usprawiedliwia krytyki i negatywnych opinii ale świadomość tego pozwala lepiej sobie z nimi radzić i nie uzależniać od nich swojego działania.

Poza tym i w moim zrozumieniu wszystkie opinie wynikają przede wszystkim z tego w co uwierzyliśmy a co niekoniecznie musi być prawdą…

Wracając jednak do tematu tego posta…

Przepis na nauczenie się czegokolwiek w życiu jest – jak widać – bardzo prosty. Pozostaje jedynie go wykorzystać, więc życzę Ci żebyś nauczył się tego czego chcesz się nauczyć i żeby dawało Ci to wiele szczęścia 🙂

Co o tym myślisz? Zostaw swoją opinię w komentarzach i podziel się tym postem dalej, korzystając z poniższych „przycisków”.

Michał Kidziński