4 pytania, które mogą zmienić Twoje życie – Jim Rohn

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Rozwój osobisty to dziedzina, w której istnieje wiele znanych postaci a nieżyjący od 2009 roku Jim Rohn to – w mojej naturalnie ocenie – jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci, która miała duży wpływ na rozwój takich osób jak Tony Robbins, Mark Victor Hansen, Jack Canfield, Brian Tracy oraz T. Harv Eker.

Można więc z całą pewnością powiedzieć, że był to człowiek, który swoją pracą wpłynął bezpośrednio i pośrednio na wiele osób.

W internecie istnieje cała masa materiałów video (większość w języku angielskim) z jego wystąpieniami. Ja jednak trafiłem na bardzo krótki (2:48 min.) materiał, w którym Jim Rohn zadaje 4 bardzo ważne pytania i nim właśnie chciałem podzielić się z Tobą…

4 pytania, które mogą zmienić Twoje życie – Jim Rohn

1. Dlaczego?

2. Dlaczego nie?

3. Dlaczego nie ty?

4. Dlaczego nie teraz?

Piękną – w mojej ocenie – sprawą jest w tym wszystkim to, że tutaj nie ma właściwych i niewłaściwych odpowiedzi, ponieważ każdy z nas odpowie na nie inaczej.

Ważne jest jednak to, że owe pytania determinują proces myślenia, dzięki któremu te odpowiedzi jesteśmy sami sobie w stanie udzielić.

Dlatego ze swojej strony życzę Ci aby Twoje odpowiedzi pozwoliły Ci dojść do właściwych dla Ciebie wniosków, co przełoży się na właściwe dla Ciebie rezultaty.

Jeżeli uważasz, że powyższy materiał jest wartościowy, podziel się nim dalej, korzystając z poniższych „przycisków” i zostaw swoją opinię w komentarzach.

 


Michał Kidziński