Co warto zrobić, gdy brakuje pieniędzy…

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Pieniądze to temat, który dotyczy nas wszystkich. Wszyscy również mieliśmy do czynienia z ich niedostateczną ilością lub brakiem.

Mówiąc inaczej, każdemu z nas zdarzało się lub zdarza nie mieć wystarczającej ilości pieniędzy aby zrealizować coś, na czym nam zależy.

W takiej sytuacji przeważnie popełniamy ten sam błąd, skupiając się nie na tych rzeczach, na których warto się skupić aby można było cokolwiek zmienić.

O tym więc co warto jest zrobić aby zmienić swoją sytuację finansową na lepszą, dowiesz się w poniższym nagraniu.

Co warto zrobić, gdy brakuje pieniędzy…

Kliknij tutaj aby pobrać publikację „KLUCZ Do Szczęścia”, w której możesz zobaczyć jak pozbyć się negatywnych przekonań na temat pieniędzy (choć nie tylko).

Nic w naszym życiu nie jest dziełem przypadku, pomimo tego, że czasami nie potrafimy wskazać dlaczego pewne wydarzenia mają w nim miejsce.

Zgodnie z moim zrozumieniem (z którym nie musisz się zgadzać) wszystko to co pojawia się w naszym życiu jest tworzone przez nas. Tak, negatywne sytuacje, okoliczności i ludzie także.

Jak to możliwe? Dlaczego ktokolwiek miałby chcieć kreować negatywne rzeczy w życiu?

Nikt tego nie chce ale fakt jest taki, że nasza podświadomość zapisuje wszystko co do niej dociera i na tej podstawie tworzą się przekonania czy jak wolisz – programy.

Owe przekonania z kolei kierują podejmowanymi przez nas decyzjami i działaniami (lub ich brakiem).

Dla przykładu, dwie osoby, które patrzą na to samo, mogą mieć zupełnie inną opinię i jest tak tylko i wyłącznie dlatego, że ich przekonania na konkretny temat są różne.

Nie chodzi więc o to, że ktoś jest lepszy ale o to, że mamy różne zestawy przekonań.

Wracając więc do tematu pieniędzy, ludzie, którzy mają na ich temat pozytywne przekonania, zawsze będą radzić sobie dobrze finansowo, podczas gdy ludzie, którzy na temat pieniędzy mają negatywne programy, stale będą kiepsko sobie radzić na tym polu.

Dlatego tak ważne jest to, żeby „posprzątać” swoją podświadomość z owych przekonań, na co jeden ze sposobów przedstawiłem tutaj.

Inne posty na temat pieniędzy…

Na tym blogu podejmowałem już kilkukrotnie temat pieniędzy. Posty na ich temat znajdziesz pod poniższymi linkami:

Jak PRAKTYCZNIE zdobyć więcej pieniędzy – część #1

Jak PRAKTYCZNIE zdobyć więcej pieniędzy – część #2

Jak PRAKTYCZNIE zdobyć więcej pieniędzy – część #3

Dziwny sposób aby zdobyć więcej pieniędzy

Czy chęć zarabiania pieniędzy to coś złego?

Brak pracy, pieniędzy i … wiary w siebie – z czego to wynika i jak sobie z tym poradzić

Jak stan “TU i TERAZ” wpływa na przyciąganie pieniędzy do naszego życia

Mam nadzieję, że to czym podzieliłem się w tym poście oraz informacje zawarte pod powyższymi linkami wpłyną pozytywnie na Ciebie i że będą pomocne w kwestii Twoich finansów.

Jeśli uznasz, że warto, podziel się tym postem dalej, wykorzystując do tego celu poniższe „przyciski” i zostaw swoją opinię w komentarzach.

 


Michał Kidziński