Czasami jedno zdanie może być początkiem zmiany życia

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

To wydarzenie miało miejsce 30 kwietnia, 2015 roku. Pojechałem tam z moim bratem bliźniakiem, Markiem.

Trochę się spóźniliśmy ale nie dlatego, że kierowca był nieodpowiedni (mój brat jest dla mnie świetnym kierowcą) ale ze względu na to, że … trochę za późno wyjechaliśmy 🙂

Tego dnia na stadionie w Poznaniu odbyło się „Życie Bez Ograniczeń” – wydarzenie, na które przyjechało 25.000 ludzi.

Nie znałem wszystkich prelegentów, tzn. o niektórych po prostu nic nie widziałem, innych znałem „ze słyszenia” ale dwie osoby, które miały tam wystąpić były mi znane, ponieważ oglądałem ich wystąpienia na YouTube lub słuchałem w formie audio.

Nie określam kto z nich był najlepszy, ponieważ nie da się tego ocenić.

Do każdego z nas trafia inny przekaz, inna historia i inni ludzie. Myślę, że wtedy, 30 kwietnia każda z występujących tam osób miała swoich odbiorców, których poruszyli, zainspirowali i zmotywowali.

Dzięki temu zrozumiałem, że…

…każdy z nas ma swoją wyjątkową historię, która pomimo tego, że nie „trafi” do wszystkich to jednak trafi do tych właściwych osób.

Czasami wystarczy usłyszeć jedno zdanie, które może być początkiem ogromnych zmian w naszym życiu.

Moje wspomnienie z tego, którym podzieliłem się także na Facebooku wygląda tak:

Siedzę, słucham i … łzy pojawiają się w moich oczach.

Dlaczego łzy? Hm… trudno powiedzieć ale taka jest chyba moja reakcja, kiedy coś trafia do mnie „z pominięciem” intelektu albo – jak kto woli – logicznej (lewej) części mózgu.

W tym samym czasie 25.000 ludzi słucha tego samego człowieka.

Rozglądam się wokół siebie. Jedni są uśmiechnięci, inni zachwyceni i „zahipnotyzowani” a w oczach jeszcze innych ludzi pojawiają się również łzy.

Właściwie to łzy pojawiały mi się kilkukrotnie, ponieważ tamtego dnia miałem okazję wysłuchać kilkoro wyjątkowych osób.

Byli wśród nich Polacy. Byli goście z zagranicy, tacy jak Les Brown, którego przed tym dniem słuchałem już kilkaset razy czy Nick Vujicic, który poruszył wiele serc na całym świecie.

Jeśli wtedy nie mogłeś być podczas wydarzenia, pt. „Życie Bez Ograniczeń” ale chciałbyś zobaczyć jego retransmisję, możesz to zrobić tutaj.

Wiem, że wiele osób ma negatywne nastawienie do tego typu wydarzeń ale moją rolą nie jest nikogo przekonywać do czegokolwiek.

Nie ulega przecież wątpliwości, że żadne wystąpienie, żadna historia i żadne słowa nie są w stanie zrobić czegokolwiek za nas.

Tak jak jednak napisałem wcześniej, czasami jedna historia a nawet jedno zdanie są w stanie zmienić nasz sposób postrzegania świata a to przecież od tego jak patrzymy na świat, zależy nasza rzeczywistość.

Żeby jednak cokolwiek w naszym życiu mogło ulec zmianie, musimy podjąć jakieś działanie.

Czasami jest to coś drobnego a czasami coś, co wymaga od nas poświęcenia większej ilości czasu i energii…

Nie wiem co to będzie w Twoim przypadku. Nie wiem czego chcesz od swojego życia. Wiem jednak, że historie osób, które wystąpiły podczas „Życia Bez Ograniczeń” w Poznaniu, 30 kwietnia, 2015 roku, mogą Ci pomóc.

Nie, nie zrobią one nic za Ciebie ale mogą być czymś, co zapoczątkuje zmianę, jakiej chcesz od życia.

Kliknij tutaj aby zobaczyć retransmisję wydarzenia, pt. „Życie Bez Ograniczeń”…

Życzę Ci aby to co zobaczysz w tej retransmisji było początkiem wyjątkowych i pozytywnych zmian w Twoim życiu.

 


Michał Kidziński

P.S. Wiesz o tym, że przeprowadzono badanie, które trwało 75 lat aby odkryć co stoi za naszym szczęśliwym i zdrowym życiem? Kliknij tutaj aby zobaczyć wynik tego badania.