Dlaczego pozytywne intencje nie działają (i jak to zmienić)

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Każdy z nas chce dla siebie jak najlepiej, prawda?

Chcemy – mówiąc bardzo ogólnie – być szczęśliwi, zdrowi i żyć tak aby na wszystko czego chcemy było nas stać.

Niestety, często jest tak, że pozytywne intencje nie działają. Mam na myśli to, że intencje typu:

 • „chcę schudnąć”
 • „chcę stworzyć szczęśliwy związek”
 • „chcę zarabiać więcej pieniędzy”
 • itd.

nie stają się naszą rzeczywistością.

Owszem, często staramy się ze wszystkich sił, robimy co możemy ale ostatecznie niewiele z tego wynika.

Jak myślisz? Dlaczego? Dlaczego chęć pozytywnego wpłynięcia na swoje życie kończy się niepowodzeniem?

Do mnie odpowiedź na to pytanie przyszła po kilkunastu latach zgłębiania tego jak działa umysł i jaki jest jego wpływ na jakość życia.

Dzisiaj wiem, że to nie sam umysł jest „dobry” lub „zły” ale zwyczajnie działa w oparciu o konkretne dane a to z kolei ma pierwszorzędny wpływ na to, że intencje nie mogą stać się rzeczywistością.

Więcej na ten temat dowiesz się w poniższym video…

Dlaczego pozytywne intencje nie działają (i jak to zmienić)

Kliknij Tutaj I Zobacz Jak Możesz Zwiększyć Szansę Na To, Że Twoje Intencje Staną Się Twoją Rzeczywistością

Pozwól, że powtórzę pewne rzeczy z powyższego video a także dodam nowe informacje, dzięki którym jeszcze lepiej jest (przynajmniej wg mnie) zrozumieć ten temat.

Są to informacje, które ja zdobyłem od takich osób jak Robert G. Smith, Bruce Lipton, Joe Dispenza oraz Joe Vitale.

 1. Mózg każdego dziecka, do 7-ego roku życia działa na częstotliwości Theta, która w życiu dorosłym odpowiada stanowi hipnozy
 2. Te pierwsze 7 lat to czas „ściągania danych”, na podstawie których umysł będzie spełniać swoje podstawowe zadanie czyli zapewnienie przetrwania
 3. Umysł nie klasyfikuje żadnych danych na pozytywne oraz negatywne ale jako na wytyczne, zgodnie z którymi ma zapewnić przetrwanie, reagując w konkretnych okolicznościach „walką” lub „ucieczką”
 4. Przez 95% czasu w dorosłym życiu funkcjonujemy na „autopilocie” czyli w oparciu o podświadome oprogramowanie
 5. Każdego dnia gnerujemy 60.000 – 70.000 myśli, z czego zdecydowana większość jest powtarzana z dnia poprzedniego

Zauważ więc proszę, że ostatecznie każdy rezultat jaki staje się naszym udziałem to sukces, ponieważ jest on efektem zgromadzonych danych.

Dopóki nie wiemy o tym, o czym Ty teraz możesz tutaj przeczytać, nie mamy pojęcia dlaczego myślimy tak jak myślimy oraz działamy tak jak działamy, i tym samym – dlaczego mamy w życiu problemy lub dlaczego coś nam się nie udaje.

Tak naprawdę, nie mamy pojęcia, że przez większość każdego dnia jedynie reagujemy na wszelkie okoliczności, z jakimi przyszło nam się zmierzyć. Reagujemy zgodnie z zapisanymi danymi ponieważ wszelkie emocje oraz towarzyszące im sygnały w ciele to nic innego jak reakcje zgodne w podświadomymi programami.

Tylko tyle i aż tyle jednocześnie. Dlaczego?

Według mnie dlatego, że kiedy już to wiemy, to wydaje się to prostą sprawą.

Mamy mózg, który w części zwanej podświadomością, zapisuje wszystko to co dzieje się dookoła nas a pierwsze 7 lat życia jest kluczowych dla postępowania w kolejnych latach.

Problem w tym momencie polega jednak na tym, że:

 • nikt z nas nie ma wpływu na to, jak będziemy wychowywani (nasi rodzice, dziadkowie, pradziadkowie również tego wpływu nie mieli)
 • nie zdajemy sobie sprawy z tego, że istnieje jakiekolwiek programowanie w podświadomości i tym samym nie zdajemy sobie sprawy z tego jak poradzić sobie z problemami lub jak osiągnąć lepsze rezultaty w życiu

Na szczęście jednak coraz więcej osób nie tylko zajmuje się tym właśnie tematem ale także pokazuje jak faktycznie można zmienić podświadome dane na takie, które będą w zgodzie z pozytywnymi intencjami.

Jednym ze sposobów aby to właśnie zrobić jest ten, który możesz poznać tutaj.

Nie, nie jest on jedyny i nie mogę powiedzieć, że jest najlepszy.

Według mnie jednak ma on ogromny potencjał i – co bardzo ważne – każdy może wykorzystać go samemu, w zaciszu swojego domu.

Z tego też względu zachęcam Cię do tego, żebyś go poznał a później wypróbował na sobie.

Niezależnie jednak od tego czy to zrobisz, ja życzę Ci abyś skutecznie przeprogramował swoją podświadomość, i aby Twoje intencje stały się Twoją rzeczywistością w automatyczny sposób 🙂

Michał Kidziński

P.S. Wejdź tutaj i zobacz w większych szczegółach jak działa Twój umysł i jak wprowadzać w nim zmiany aby zwiększyć swoją szansę na realizację pozytywnych intencji.

Kategorie: UmysłŻycie