Dlaczego warto i jak przeprogramować podświadomość

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Temat podświadomości oraz jej wpływu na jakość naszego życia to coś, co ja osobiście zgłębiam od kilkunastu lat. Przez ten czas przeczytałem wiele książek i obejrzałem ogromną ilość materiałów video, dzięki którym zrozumiałem coś niesamowicie dla mnie ważnego a mianowicie to, że:

Każdy rezultat w życiu jest w pierwszej kolejności zdeterminowany danymi, które mieszczą się w podświadomości.

Mówiąc inaczej, podświadomość zapisuje wszystko to co dzieje się w naszym życiu od narodzin i w oparciu o zgromadzone dane tworzy model funkcjonowania, którego głównym zadaniem jest tak działać abyśmy byli bezpieczni.

Nie ma tutaj mowy o „dobrych” i „złych” danych i dlatego też w moich oczach ludzki umysł działa bardzo podobnie do komputera, który funkcjonuje w oparciu o programy, które się w nim znajdują (czyli system operacyjny, programy użytkowe i – jeśli tak się zdarzy – wirusy komputerowe, które również są programami).

Umysł z kolei tworzy takie programy w oparciu o wspomnienia, które zostały w nim zapisane od momentu narodzin i to właśnie jest podstawą do tego jakie rezultaty w życiu osiągamy. Rezultaty, które dla nas mogą być pozytywne lub negatywne ale które z perspektywy umysłu są właściwe, ponieważ – jak już wspomniałem wyżej – są one podyktowane tym co w umyśle zostało zapisane.

Mając to na uwadze, można dojść do wniosku, że pierwszym krokiem do jakiejkolwiek zmiany w życiu jest wprowadzenie zmian w podświadomości i o tym właśnie jest poniższe video.

Dlaczego warto i jak przeprogramować podświadomość

Kliknij Tutaj Aby Dowiedzieć Się Jak Przeprogramować Swoją Podświadomość I Tym Samym Wpłynąć Pozytywnie Na Swoje Życie

Każdy z nas myśli, decyduje i działa w oparciu o to samo a więc w oparciu o dane zapisane w podświadomości a skoro tak, to wydaje się, że najlepszym co każdy z nas może zrobić, to:

  1. Zrozumieć jak działa ludzki umysł
  2. Zrozumieć jak wprowadzić zmiany w danych zapisanych w umyśle
  3. Wykorzystać tę wiedzę w praktyce

Dlaczego? Bo to dane zapisane w umyśle determinują to jakie rezultaty stają się naszym udziałem. Jeśli są one dla nas pozytywne, to nie trzeba niczego zmieniać ale kiedy nie podoba nam się to, co w konkretnej dziedzinie życia osiągamy, to jest to dowód na to, że coś trzeba zmienić i najlepiej jest zrobić to u źródła.

Jak? O tym możesz dowiedzieć się tutaj.

Czy jest to jedyny lub najlepszy sposób? Nie wiem, czy ktokolwiek potrafiłby na takie pytanie odpowiedzieć. W moich oczach jest to jednak sposób, który jest prosty, może zastosować go każdy kto tak zdecyduje i sposób, który pozwala zobaczyć efekty czasami bardzo szybko.

Mam więc nadzieję, że będzie to coś, co pozwoli Ci odmienić Twoje życie na lepsze 🙂

Michał Kidziński

P.S. Daj znać w komentarzach co o tym wszystkim myślisz a jeśli uznasz, że warto, podziel się tym postem z innymi.