Dlaczego zaledwie 16 sekund ma ISTOTNY wpływ na nasze życie

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Prawdopodobnie słyszałeś lub czytałeś o tym, że nasza rzeczywistość czyli to co nas otacza i to jak wygląda nasze życie, zależą od tego w co wierzymy a więc jakie są nasze podświadome przekonania.

W większości wypadków z kolei mamy negatywne przekonania na temat samych siebie i otaczającego nas świata a wynika to z tego, w jakie informacje uwierzyliśmy w przeszłości.

Wiedziałeś jednak o tym, że zdecydowanie szybciej jesteśmy w stanie uwierzyć w negatywne informacje niż w te, które są pozytywne?

Ja tego nie wiedziałem do momentu, kiedy zobaczyłem poniższe video, w którym Ewelina Stępnicka – którą przedstawiłem już na tym blogu tutaj – omawia ten temat.

Kliknij więc PLAY i poświęć trochę ponad 2 minuty swojego czasu aby dowiedzieć się czym jest…

16 sekund cudu – Ewelina Stępnicka

Nie wiem jak odbierzesz te informacje i czy cokolwiek z nimi zrobisz ale przyznasz, że skoro jesteśmy w stanie uwierzyć w negatywne informacje 32 razy szybciej niż w pozytywne, to w pewnym stopniu pokazuje to, dlaczego to negatywne przekonania są o wiele częściej przechowywanie w naszej podświadomości, prawda?

Dobra wiadomość to naturalnie taka, że owych negatywnych przekonań można się pozbywać, o czym możesz dowiedzieć się m.in. tutaj.

Co o tym myślisz? Zostaw swoją opinię w komentarzach poniżej a jeśli uznasz, że warto, podziel się tym materiałem z innymi, korzystając z poniższych „przycisków”.

Michał Kidziński

P.S. Chcesz rozwiązać swoje problemy i odmienić tym samym swoje życie na lepsze? Kliknij tutaj i dowiedz się jak możesz to zrobić.