Główne zadanie umysłu (i jego wpływ na jakość życia)

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Nie jest żadną tajemnicą, że umysł jest niesamowicie ważny w życiu każdego z nas.

W wielu książkach czy też wypowiedziach ludzi zajmujących się tematem rozwoju osobistego, można dowiedzieć się, że umysł czy też sposób myślenia ma ogromne znaczenie dla jakości życia.

Rzadziej już jednak można trafić na informacje na temat tego jak działa ludzki umysł i jakie jest jego główne zadanie.

Znając odpowiedź na to pytanie oraz wiedząc na podstawie czego umysł to robi, można uświadomić sobie, że…

…najpierw zobacz poniższe video, w którym opowiadam o tym jakie jest…

Główne zadanie umysłu (i jego wpływ na jakość życia)

Kliknij Tutaj Aby W Większych Szczegółach Dowiedzieć Się O Tym Jak Działa Umysł I Jak Wykorzystać Tę Wiedzę Aby POZYTYWNIE Wpłynąć Na Swoje Życie

Jak wspomniałem wcześniej, wiedząc, że głównym zadaniem umysłu jest zapewnienie przetrwania i że robi to na podstawie zgromadzonych informacji (głównie od innych osób, które wcześniej też otrzymały informacje), można dojść do wniosku, że…

Istnieje Wybór

Można przejść z tym do porządku dziennego, nie robiąc nic z tą informacją ale wtedy nic też się nie zmieni, ponieważ umysł nadal będzie pracować w oparciu o te same dane (informacje, wspomnienia) albo też…

Można wykorzystać tę informację aby zmienić dane, w oparciu o które działa umysł.

Jest to tak naprawdę pierwszy krok do jakiejkolwiek pozytywnej zmiany w życiu.

Dlaczego?

Dane w umyśle determinują powstawanie myśli a te sprawiają, że podejmujemy konkretne decyzje i działania, dzięki którym naszym udziałem stają się konkretne rezultaty.

W skrócie więc dane determinują rezultaty.

Kiedy więc zmianie ulegną dane, zmienią się również myśli, decyzje i działania a to spowoduje zmianę osiąganych rezultatów.

O tym jak zmienić dane, możesz dowiedzieć się tutaj.

Mam nadzieję, że to czym podzieliłem się w tym poście, okaże się dla Ciebie wartościowe i pomocne, i że wykorzystanie tych informacji wpłynie pozytywnie na Twoje życie, czego osobiście Ci życzę.

Zostaw proszę swoją opinię na ten temat w komentarzach poniżej i podziel się tym postem z innymi, jeśli uznasz to za dobry pomysł.


Michał Kidziński

P.S. Kliknij Tutaj Jeśli Chcesz Wiedzieć Skąd Biorą Się Problemy, Jak Je Rozwiązywać I Jak Osiągać W Życiu LEPSZE Rezultaty W Dowolnej Dziedzinie.