Jak odmienić swoje życie będąc w domu – 3 sposoby (nie tylko podczas kwarantanny)

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Czas, w którym piszę ten artykuł to okres kwarantanny, spowodowany koronawirusem COVID-19.

Na sam ten temat nie mam najmniejszego zamiaru się wypowiadać bo informacji w sieci jest cała masa. Poza tym cel tego artykułu jest inny.

Czas kwarantanny to czas, kiedy mamy być w domu i wychodzić z niego tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.

To z kolei oznacza ogromną zmianę w życiu większości z nas, bo przecież każdego dnia większość z nas wychodzi z domu do szkoły, pracy lub aby prowadzić własny biznes i wracamy do niego dopiero popołudniu lub wieczorem.

Teraz, kiedy jesteśmy w domu, czas spędzamy inaczej, w towarzystwie swoich bliskich i m.in. ta właśnie zmiana może wiązać się z pojawieniem się różnych emocji.

O ile jednak pojawienie się pozytywnych emocji w związku z zaistniałą sytuacją jest jak najbardziej wskazane, to nie można wykluczyć, że w wielu domach mogą pojawić się emocje negatywne.

Jednym z powodów takiego stanu rzeczy może być stres i obawa przed przyszłością, bo tak naprawdę nikt z nas nie wie jak długo potrwa taka sytuacja i jakie będą jej finalne skutki.

Zanim przejdziemy dalej, chcę zaznaczyć, że wykorzystanie przedstawionych tutaj informacji nie jest zarezerwowane tylko na czas kwarantanny.

Będąc jednak w domu dłużej niż zwykle, każdy z nas może z większym prawdopodobieństwem znaleźć trochę czasu na to, żeby zrobić coś dobrego dla siebie.

Mówię tutaj o pozytywnym wpłynięciu na jakość swojego życia a konkretniej o tym, że każdy z nas ma teraz większą szansę aby lepiej zrozumieć siebie, pojawiające się w życiu problemy oraz zastosować sposoby aby sobie z nimi poradzić.

Tym właśnie chcę podzielić się w tym poście, zaznaczając, że to o czym tutaj powiem to nie są wszystkie możliwe sposoby czy też cała dostępna wiedza na ten temat.

Zacznijmy więc od pierwszego sposobu…

#1. Zmiana wspomnień jako pierwszy krok do zmiany sposobu myślenia i jakości życia

Każdy z nas i bez wyjątku jest niczym „małpa w transie”.

Oznacza to tyle, że przez zdecydowaną większą część każdego dnia reagujemy na to co dzieje się wokół nas automatycznie i zgodnie z zapisanymi w podświadomości wspomnieniami (danymi).

Mówiąc inaczej…

… kiedy dzieje się coś w naszym życiu, nasza reakcja jest automatyczna, co powoduje powstanie w nas samych pozytywnych lub negatywnych emocji.

O ile w przypadku tych pierwszych wszystko jest jak najbardziej ok, o tyle w przypadku emocji negatywnych, warto jest coś z tym zrobić.

Powód?

Stres i towarzyszące mu negatywne emocje mają wpływ na nasze zdrowie i tym samym na nasze życie.

Im więcej więc tych negatywnych emocji i reakcji (które dzieją się automatycznie) tym z gorzej dla naszego zdrowia oraz innych sfer życia.

Ważne w tym momencie jest zdać sobie sprawę z tego, że przeważnie nie pamiętamy owych zapisanych wspomnień, ponieważ wiele z nich miało miejsce w dzieciństwie.

Mimo to jednak mają one kluczowy wpływ na to jak wygląda nasze życie w każdym obszarze.

Osobą, która doskonale zna ten temat i która pomogła tysiącom ludzi odmienić życie na lepsze, jest Robert Gene Smith.

O tym na czym polega opracowana przez niego metoda pracy z własnym umysłem i jak wykorzystać ją samemu, dowiesz się tutaj.

Pod powyższym linkiem znajdziesz szerokie omówienie tego jak działa umysł i jak można samemu dokonywać w nim takich zmian, które będą mieć pozytywny wpływ na Twoje życie.

Pamiętaj proszę o tym, że to jak wygląda Twoje życie teraz, jest podyktowane tym jakie dane czyli wspomnienia nosisz w swoim umyśle bo to zgodnie z nimi umysł wypełnia swoje główne zadanie.

Aby więc dokonać pozytywnych zmian w życiu, pierwszym krokiem jest dokonać zmian właśnie w umyśle a cała reszta „dopasuje” się do nowych danych.

Wejdź więc tutaj i dowiedz się w jaki sposób przeprogramować swój umysł i tym samym rozwiązać swoje problemy, i odmienić swoje życie na lepsze.

#2. Sposób na zdrowie, siłę i szczęście

Wierzę w to, że każdy z nas powinien być zdrowym, silnym i szczęśliwym człowiekiem.

Z wielu jednak powodów tak nie jest (m.in. dane czyli wspomnienia zapisane na podświadomym poziomie umysłu) ale dobra wiadomość to taka, że ten stan można osiągnąć, stosując np. metodę, o której za chwilę powiem..

Metodę, tę również możesz wykorzystać w swoim domu.

Opracował ją człowiek, który znany jest dziś na całym świecie.

Nazywa się Wim Hof i oprócz niesamowitych 26 rekordów Guinessa, pomógł wielu ludziom pozytywnie wpłynąć na ich zdrowie fizyczne i mentalne.

Metoda Wima opiera się o 3 filary (oddychanie, kontakt z zimnem i medytacja), które szerzej opisałem tutaj.

Tak czy inaczej, możesz tę metodę zacząć stosować już dziś.

Właściwie to możesz to zrobić już teraz, zaczynając od ćwiczenia oddechowego, przez które przeprowadzi Cię Wim Hof…

Pod tym adresem możesz dowiedzieć się więcej o metodzie Wima Hof’a.

Metoda pracy nad sobą, którą proponuje Wim, pozwala w sposób pozytywny wpłynąć na swoje ciało i umysł.

Mówiąc inaczej, pozwala stać się zdrowym, silnym i szczęśliwym człowiekiem.

#3. Ręce, które leczą

Zastanawiasz się o czyje ręce chodzi?

Spójrz więc na swoje dłonie, bo to o nich mowa.

Wiem, że może to zabrzmieć szalenie ale metoda B.S.M. oparta właśnie o trzymanie dłoni w odpowiednim miejscu na głowie, może mieć niewiarygodny wręcz wpływ na rozwiązanie problemów zdrowotnych.

Ja o tej metodzie dowiedziałem się z książki (otrzymałem ją w prezencie), której autorem jest Piotr Lewandowski (polecam ją mieć, jeśli chciałbyś tę metodę wypróbować na sobie).

Książkę tę możesz kupić np. pod tym adresem.

Jej skuteczność potwierdzają ludzie, którzy wyszli z mniej lub bardziej poważnych problemów zdrowotnych.

Zdaję sobie sprawę z tego, że trudno może być uwierzyć w jej skuteczność ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby potrzymać rękę na głowie i sprawdzić ją na sobie.

Nic złego stać się nie może ale za to może stać się dużo dobrego 🙂

Więcej o samej metodzie możesz również dowiedzieć się z poniższego materiału video.

Prostota i niezwykłe efekty stosowania metody BSM – Piotr Lewandowski

Źródło: https://porozmawiajmy.tv/prostota-i-niezwykle-efekty-stosowania-metody-bsm-piotr-lewandowski/

Jak widzisz, przedstawione 3 sposoby na to, żeby pozytywnie wpłynąć na swoje zdrowie mentalne i fizyczne, są bardzo proste.

Nie wymagają żadnej specjalnej aparatury czy warunków.

Każdy kto chce może z nich skorzystać.

Każda z nich jest inna ale łączy je jedna rzecz…

Skuteczność każdej z tych metod zależy od wytrwałości i systematyczności w ich stosowaniu.

Owszem, nie jest to nic nadzwyczajnego, bo przecież osiąganie pozytywnych rezultatów w dowolnej dziedzinie wymaga systematycznej pracy.

Zaznaczam to jednak bo wiem z autopsji, że czasami oczekujemy spektakularnych efektów po jednorazowym zastosowaniu nowo poznanej metody czy też sposobu pracy ze sobą i nad sobą.

Ja jedynie mogę życzyć Ci aby wykorzystanie choćby jednej z wyżej wymienionych metod miała jak najbardziej pozytywny wpływ na jakość Twojego życia 🙂

Michał Kidziński

P.S. Jeśli uznasz, że warto, podziel się tym postem z innymi i zostaw swoją opinię w komentarzach poniżej.