„Magiczne” Pytanie Które Może Pomóc Rozwiązać Twój Problem

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Wszyscy mamy problemy i staramy się znaleźć na nie rozwiązania. Mogą one dotyczyć naszego zdrowia, relacji, pieniędzy lub innego obszaru naszego życia.

Same problemy z kolei – i jak wspomniałem w tym video – są „jedynie” rezultatem naszych wspomnień i przekonań na podświadomym poziomie a to oznacza, że pomimo, iż dla nas mogą one mieć charakter negatywny, same w sobie nie są ani dobre, ani złe.

Kolejna rzecz, o której mówi i pisze wielu autorów to taka, że to na czym skupiamy swoją uwagę, pojawia się w naszym życiu. Skoro więc skupiamy się na problemie, który pojawia się w naszym życiu, to w rzeczywistości sprawiamy nieświadomie, że będzie on coraz większy.

Z tego też względu dobrze jest zmienić swoją uwagę z problemu na sytuację, w której owy problem został rozwiązany i nas już nie dotyczy.

Jak to zrobić? Jednym ze sposobów na to jest zadanie „magicznego” pytania, które poznasz w poniższym video…

„Magiczne” Pytanie Które Może Pomóc Rozwiązać Twój Problem

Kliknij Tutaj Aby Dowiedzieć Się W Większych Szczegółach Z Czego Wynikają Problemy I Co Można Zrobić, Żeby Poradzić Sobie Z Nimi W Prosty Sposób I Odmienić Swoje Życie

Samo zadawanie pytań jest w moich oczach czymś co zwiększa szansę na znalezienie rozwiązanie problemu, ponieważ umysł zaczyna skupiać się nad znalezieniem owego rozwiązania a nie nad samym problemem.

Owe „magiczne” pytanie to z kolei pójście o krok dalej, ponieważ znalezienie na nie odpowiedzi „zmusza” niejako nasz umysł do tego, żeby skupił się on już na sytuacji, w której owego problemu nie ma a więc nie ma tego, na czym być może do tej pory spoczywała nasza uwaga.

Ja w każdym razie mam nadzieję, że to czym się tutaj podzieliłem pomoże Ci rozwiązać niejeden problem i że wykorzystanie tych informacji będzie mieć pozytywny wpływ na Twoje życie.

Każdy Problem To W Rzeczywistości Sukces

Myślę, że zrozumienie tego również może być pomocne w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

Tak, wiem, że to może brzmieć dziwnie lub niedorzecznie ale każdy problem oraz sytuacje, które postrzegamy jako negatywne, są sukcesem a o tym dlaczego tak właśnie jest, możesz dowiedzieć się w tym poście: Dlaczego Każdy Problem I Niepowodzenie To W Rzeczywistości SUKCES.

Co o tym wszystkim myślisz? Czy informacje przedstawione w tym poście są w Twoich oczach wartościowe i pomocne? Zostaw swoją opinię na ten temat w komentarzach a jeśli uznasz, że warto, podziel się tym postem z innymi, korzystając z poniższych „przycisków”.

Michał Kidziński