„Nie jesteś problemem do naprawienia. Jesteś cudem do odkrycia” – Ewelina Stępnicka

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Historię Eweliny Stępnickiej poznałem kilka lat temu i zrobiła na mnie ogromne wrażenie, ponieważ zmiana, jaka nastąpiła w jej życiu jest naprawdę niesamowita.

Do tej zmiany doszło w momencie, który – jak za chwilę się przekonasz – był trudnym momentem w jej życiu.

Ja naturalnie nie będę opowiadał Ci tej historii bo najlepszą osobą, która może to zrobić jest właśnie Ewelina, której pięknym przesłaniem jest to, że…

„Nie jesteś problemem do naprawienia. Jesteś cudem do odkrycia”

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Ewelinie oraz o tym czym się zajmuje i jak pomaga innym ludziom, kliknij tutaj natomiast więcej materiałów video jej autorstwa znajdziesz na YouTube, tutaj.

Historia Eweliny pokazuje, że każde wydarzenie i okoliczność to szansa na odkrycie samego siebie.

Kierunek studiów, problemy ze zdrowiem, wypadek – to tylko kilka wydarzeń, które pozwoliły jej dokonać zmiany i dzięki czemu dzisiaj pomaga innym ludziom w uświadomieniu sobie istotnych spraw.

Jest oczywiście jasne, że każdy z nas patrzyłby na tego typu wydarzenia całkowicie inaczej ale oznacza to (dla mnie) tyle, że każdy z nas jest wyjątkowy i dlatego też droga każdego z nas do odkrycia cudu jakim każdy z nas jest, jest po prostu inna – wyjątkowa, o czym może świadczyć historia pani Małgorzaty Wójcik, której materiałem video podzieliłem się w tym artykule: Kim są toksyczni ludzie i jak sobie z nimi poradzić.

Twoje wnioski, spostrzeżenia i opinie to naturalnie całkowicie Twoja prywatna sprawa. W przypadku gdybyś jednak chciał się nimi podzielić, zrób to w komentarzach poniżej a jeżeli uważasz powyższy materiał za wartościowy, podziel się nim z innymi, wykorzystując do tego celu poniższe „przyciski”.

 


Michał Kidziński