O mnie

Jeśli jesteś osobą, która chce stawać się każdego dnia lepszą wersją samego siebie to prawdopodobnie dobrze trafiłeś. Ten blog bowiem powstał po to aby dzielić się informacjami, których wykorzystanie może wpłynąć pozytywnie na życie każdego, kto zdecyduje się je wykorzystać.

Kim jest Michał Kidziński?

Przede wszystkim człowiekiem.

Człowiekiem, który będąc jeszcze dzieckiem, zaczął czytać książki traktujące o rozwoju osobistym. Nie, nikt mnie do tego nie zmuszał. Z jakiegoś powodu interesowały mnie tego typu tematy i patrząc na swoje życie dzisiaj, z perspektywy czasu, dostrzegam w tym to, że…

…w życiu nie ma mowy o przypadkach.

Tak, w momencie kiedy coś wydarza się w naszym życiu – dobrego lub złego – możemy nie dostrzegać w tym powodu ale później, po kilku miesiącach lub latach, jesteśmy w stanie zrozumieć, dlaczego to właśnie my doświadczyliśmy konkretnego zdarzenia.

Odnoszę to do swojej osoby, ponieważ wiem, że moje zainteresowanie tematami, którymi dzieci i nastolatki przeważnie się nie interesują nie było przypadkowe.

Czytając te wszystkie książki przygotowywałem się na to, co według mnie można określić jako…

Jeden Z Największych Przełomów W Moim Życiu

W powyższym video wspomniałem o podświadomych przekonaniach, które mają ogromny wpływ na nasz życie w każdym jego obszarze.

Dlatego też postanowiłem stworzyć krótką publikację, pt. „KLUCZ Do Szczęścia”, w której możesz lepiej zrozumieć czym są owe podświadome przekonania, jak wpływają na nasze życie i co można zrobić, żeby sukcesywnie usuwać je z umysłu.

Kliknij Tutaj Aby Pobrać „KLUCZ Do Szczęścia”

Istnieje jeszcze kilka rzeczy na mój temat, którymi chcę się z Tobą podzielić…

Pierwsza to taka, że mam brata bliźniaka Marka:

 

Wiąże się z nim pewne historia, na myśl o której nawet dzisiaj mam gęsią skórkę. Tutaj możesz poznać historię Marka.

Od 2010 roku jestem żonaty…

 

Poza tym również jestem miłośnikiem stworzeń, które w mojej ocenie są najlepszymi zdobywcami przyjaciół.

Tak, kocham psy…

 

To kilka informacji o mnie.

Mam nadzieję, że pozwolą Ci one zrozumieć, czy chcesz mieć ze mną kontakt i wracać na mój blog.

Jeśli wolisz, możesz także utrzymywać ze mną kontakt na Facebooku.

To chyba wszytko a przynajmniej wszystko to, czym chciałem się w tym momencie z Tobą podzielić.

Ze swojej strony życzę Ci aby Twoje życie w każdym jego obszarze było takie jakie chcesz aby było. Mówiąc inaczej, życzę Ci, żebyś był szczęśliwą i spełnioną osobą.

Michał Kidziński – opinie innych…

Oto opinie osób, które miałem okazję i przyjemność poznać w swoim życiu i które zaufały mi w kwestii marketingu internetowego…

Robert Przygoda – http://inwestycje-ziemskie.eu/

 

Małgorzata Wójcik – http://KwantowySukces.pl

 


Z życzeniami sukcesu,
Michał Kidziński

P.S. W moich oczach kluczową sprawą, która w pierwszej kolejności wpływa na jakość życia w każdym jego obszarze jest to co przechowujemy w umyśle i co głównie nas ogranicza. O tym jak usunąć te ograniczenia, zobaczysz w tej darmowej publikacji.