Pierwszy Krok Aby Wpłynąć Pozytywnie Na Swoje Życie

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Każdy z nas ma problemy oraz te sfery życia, w których chce wprowadzić pozytywne zmiany. To może być szwankujące zdrowie, problemy finansowe, problemy osobiste, itd.

Często jednak i przeważnie z nieznanego nam powodu ponosimy porażki i albo nie udaje nam się owych zmian wprowadzić, albo efekt jest krótkotrwały, po czym wracamy do stanu sprzed zmiany.

Analizując wiele informacji, jakie udało mi się zdobyć z wielu różnych źródeł i od wielu różnych osób a także swoje własne doświadczenia, doszedłem do wniosku, że…

…każdy rezultat jaki osiągamy w życiu, niezależnie od tego czy dla nas negatywny, czy pozytywny, ma swój początek w jednym miejscu.

Przeważnie jednak nie jesteśmy świadomi tego, dlaczego w swoim życiu mamy do czynienia z konkretnymi problemami, lub dlaczego ponosimy porażki pomimo tego, że naprawdę się staramy i chcemy odmienić swoje życie na lepsze.

Ja również przez większość swojego życia nie byłem tego świadomy ale – i jak już wspomniałem – zdobyte informacje i moje własne doświadczenie pomogło mi zrozumieć, że…

…aby wpłynąć pozytywnie na swoje życie, trzeba w pierwszej kolejności zrozumieć bardzo ważną rzecz.

W moich oczach jest to pierwszy krok do każdej zmiany w życiu. O tym co to jest dowiesz się w poniższym video…

Kliknij Tutaj Aby Dowiedzieć Się Jak Działa Umysł I Jak Wykorzystać Tę Wiedzę Aby Odmienić Swoje Życie

Nasza podświadomość jest niesamowita a jej możliwości wręcz niewyobrażalne.

Pomyśl tylko o tym, że każdej sekundy dociera do niej milion razy więcej bitów informacji niż do świadomości.

Mówiąc więc inaczej, nie jesteśmy świadomi tego, co się wokół nas dzieje ale nasza podświadomość zapisuje wszystko. Od dnia, kiedy się urodziliśmy, zapisuje ona wszystko to co usłyszeliśmy, zobaczyliśmy i czego doświadczyliśmy.

W ten sposób tworzy się oprogramowanie, na podstawie którego funkcjonujemy i tworzymy swoją rzeczywistość. Tak, tworzymy bo to co nazywamy rzeczywistością jest niczym innym jak projekcją w oparciu o zapisane w podświadomości informacje i wspomnienia.

Te z nich z kolei, które wiążą się z silnymi emocjami, stanowią bardzo ważne dla umysłu wytyczne i dopóki nie poradzimy sobie z nimi, czy jak wolisz, nie pozbędziemy się tych instrukcji i nie zastąpi ich innymi, wprowadzenie pozytywnych zmian nie będzie możliwe.

Jest tak dlatego, że świadome intencje takie jak:

  • chciałbym schudnąć … kg
  • chciałbym zarobić więcej pieniędzy
  • chciałbym stworzyć szczęśliwy związek
  • itd.

zawsze „przegrają” z podświadomymi przekonaniami (instrukcjami), jeśli te będą w opozycji do świadomych intencji.

Dlatego właśnie tak istotne jest to, że kiedy chcemy wpłynąć pozytywnie na swoje życie, musimy najpierw zrozumieć jak działa umysł a później wykorzystać tę wiedzę i wprowadzić zmiany na podświadomym poziomie. O tym właśnie możesz dowiedzieć się w tym video.

Mam nadzieję, że to czym podzieliłem się w tym poście ma dla Ciebie sens i że są to wartościowe informacje, których wykorzystanie wpłynie pozytywnie na Twoje życie. Jeśli zdecydujesz, że warto, podziel się tym postem z innymi i zostaw swoją opinię w komentarzach poniżej.

 


Michał Kidziński