Podstawowa przeszkoda w zdobywaniu bogactwa (i wszystkiego innego)

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

O czym myślisz, kiedy słyszysz słowo „bogactwo”? Z czym wiąże się ono dla Ciebie? Z dużą ilością wolnego czasu? Z wystarczająco dużą ilością pieniędzy, dzięki którym możesz żyć w taki sposób w jaki najlepiej Ci odpowiada? A może bogactwo to dla Ciebie coś jeszcze innego?

Każdy z nas tak naprawdę odpowie na powyższe pytania inaczej…

Zasadnicza kwestia jest jednak również taka, że dla każdego z nas bogactwo w mniejszym lub większym stopniu wiąże się z pieniędzmi oraz dobrami materialnymi, które dzięki pieniądzom możemy nabyć.

Koncentrując się więc bardziej na bogactwie pod kątem finansowym, tutaj również każdy z nas wiąże je z innymi kwotami pieniędzy i innymi dobrami materialnymi.

Dla jednych bogactwo to bycie milionerem, podczas gdy dla innych ich wymarzony styl życia wiąże się z o wiele mniejszymi kwotami pieniędzy.

Niezależnie jednak od tego co konkretnie rozumiemy poprzez frazę „bogactwo finansowe”, niezmiernie ważna w tym temacie jest świadomość istnienia pewnej przeszkody, która każdego może skutecznie powstrzymywać w zdobyciu owego bogactwa.

O tym co to za przeszkoda, możesz dowiedzieć się w poniższym, krótkim video…

Podstawowa przeszkoda w zdobywaniu bogactwa (i wszystkiego innego)

Kliknij Tutaj Aby Pobrać „Naukową Metodę Wzbogacania Się”

Odnosząc się teraz konkretnie do kwestii zarabiania pieniędzy, nie jest w tym momencie najważniejsze to, czy zarabiamy je jako pracownicy, samozatrudnieni, właściciele biznesu czy inwestorzy.

Najważniejsze jest to, czy posiadamy przekonania, które wspierają nas w osiąganiu tego na czym nam zależy, czy też nie.

Mając negatywne przekonania na temat pieniędzy, typu:

– „Pieniądze są źródłem całego zła na świecie…”
– „Bogaci ludzie są źli…”
– „Im bogatszy ktoś jest tym więcej ma problemów…”
– „Nie zasługuję na to, żeby być bogaty…”
– „Boję się, że kiedy będę bogaty, to…”
– itd.

funkcjonujemy w życiu zgodnie z nimi i – co bardzo ważne – nie jesteśmy w stanie osiągnąć w tej materii pozytywnych wyników.

Owszem, możemy świadomie chcieć zarabiać więcej pieniędzy, żeby realizować swoje cele i marzenia ale jeżeli podświadome przekonania, jakie posiadamy, będą w sprzeczności z nimi, to owe przekonania zawsze wygrają.

Dlatego właśnie tak ważne jest uświadomić sobie, że istnieje przeszkoda, pt. „podświadome przekonania” a później zrobić coś aby podświadomość działała w oparciu o takie informacje, które będą wspierały nas w drodze do bogactwa.

Kolejność bowiem jest zawsze taka sama:

Przekonania w podświadomości determinują powstawanie myśli w obliczu konkretnej sytuacji, co zamienia się na podjęte działanie, które w dalszej kolejności daje odpowiedni rezultat.

Można więc powiedzieć, że negatywne przekonania prowadzą do negatywnych wyników a pozytywne przekonania prowadzą nieuchronnie do pozytywnych wyników a jednym ze sposobów aby „przeprogramować” swoją podświadomość jest wspomniane przeze mnie w powyższym video czytanie właściwych książek.

W temacie bogactwa taką właśnie książką jest „Naukowa Metoda Wzbogacania Się”, którą możesz pobrać za darmo tutaj.

Więcej na temat podświadomych przekonań, pieniędzy i bogactwa

Jeżeli powyższe informacje są dla Ciebie wartościowe i interesujące, pod poniższymi linkami możesz zgłębić je jeszcze bardziej:

2 elementy niezbędne do osiągania pozytywnych wyników (także bogactwa)

2 proste zmiany prowadzące do zmiany rzeczywistości

5 sposobów na pozbycie się negatywnych podświadomych przekonań na temat bogactwa (i wszystkiego innego)

Bardzo powszechne, podświadomie i ograniczajace przekonanie, które może powstrzymać każdego

Stara i nieaktualna mapa a podświadome przekonania

Jak stan “TU i TERAZ” wpływa na przyciąganie pieniędzy do naszego życia

Co warto zrobić, gdy brakuje pieniędzy…

Mama, tato i pieniądze czyli o tym jaki wpływ mają nasi rodzice na to ile pieniędzy zarabiamy

Liczę na to, że informacje, którymi podzieliłem się z Tobą w tym poście, będą mieć pozytywny wpływ na Twoje życie. Miej jednocześnie proszę na uwadze, że jedynym sposobem aby tak się stało jest podjęcie przez Ciebie działania a za to odpowiedzialny jesteś tylko Ty.

Co o tym myślisz? Zgadzasz się z tym o czym się tutaj dowiedziałeś czy masz zupełnie inne zdanie? Zostaw proszę swoją opinię w komentarzach i podziel się tym postem z innymi, jeżeli naturalnie uznasz, że warto jest to zrobić.

 


Michał Kidziński