[Prawdziwa Historia] Jesteś Tym Czym Są Twoje Myśli

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Jeżeli lubisz historie ludzi, którzy pomimo wielu przeciwności zdołali odmienić swoje życie na lepsze, to istnieje spora szansa, że to co przeczytasz poniżej, spodoba Ci się i być może również zainspiruje Cię do podjęcia działań w kierunku realizacji Twoich marzeń.

„Jesteś tym czym są Twoje myśli” to tytuł książki, której narodzin byłem świadkiem.

Jej autorka, pani Małgorzata Wójcik, to osoba z niezwykłą historią. Życie od najmłodszych jej lat nie było „usłane różami” a to co ją spotykało to z całą pewnością trudne lekcje.

Częścią swojej historii podzieliła się m.in. na Facebooku

Więcej na temat pani Małgorzaty oraz jej historii, możesz dowiedzieć się tutaj.

Trudne Lekcje Mogą Pomóc Tobie I Innym Ludziom…

W momencie, kiedy w naszym życiu ma miejsce coś, co uznajemy za złe, nie widzimy w tym niczego pozytywnego, prawda?

Niezależnie od tego czy mówimy o problemach zdrowotnych, finansowych czy w życiu prywatnym, trudno jest nam dostrzec w nich coś, co może wpłynąć pozytywnie na nasze życie.

Zauważ jednak proszę, że po pewnym czasie od momentu, kiedy negatywne wydarzenie miało miejsce, zaczynamy dostrzegać w nim coś, co w jakiś sposób pomogło nam „urosnąć”.

Tak m.in. stało się w życiu pani Małgorzaty Wójcik, która wykonała ogromną pracę w kierunku zmiany swojego życia i która jednocześnie postanowiła podzielić się tym co wie z innymi ludźmi.

Wspomniałem wcześniej, że byłem świadkiem powstania jej książki, pt. „Jesteś tym czym są Twoje myśli” a…

…wszystko zaczęło się od jednego telefonu…

Pamiętam, że zadzwonił do mnie telefon, kiedy byłem na spacerze z psem. W słuchawce usłyszałem przyjemny i łagodny kobiecy głos.

Była to pani Małgorzata Wójcik, która skontaktowała się ze mną, ponieważ chciała wiedzieć jak mogłaby zabrać się za dzielenie swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi ludźmi, i dzięki internetowi.

W jakiś czas później skontaktowaliśmy się na Skype i krok po kroku ustaliliśmy co można zrobić.

Ja ze swojej strony zasugerowałem pani Małgorzacie żeby nagrała kilka video, które pozwoliłyby dostarczyć wartość i przedstawić siebie innym ludziom (miej proszę na uwadze, że nigdy wcześniej nie miała ona styczności z kamerą i w ogóle z dzieleniem się tym co wie przez internet).

Ku mojemu zaskoczeniu zrobiła to bez wskazywania na jakiekolwiek wymówki, co niestety zrobiło wcześniej kilkadziesiąt osób, które podobnie jak pani Małgorzata chciały „zaistnieć” w internecie.

Chodzi mi o to, że przed panią Małgorzatą było wiele osób, które miały pomysły, wiedzę i doświadczenie, w oparciu o które mogły zrobić wiele dobrego dzieląc się tym co wiedzą ale praktycznie nikt nie zrobił tego co sugerowałem.

Nie mam naturalnie do nikogo pretensji. Tak czy inaczej pani Małgorzata zrobiła to co ustaliliśmy i tak rozpoczęła się jej przygoda z internetem (video, które nagrała pani Wójcik, możesz zobaczyć po zapisaniu się na jej listę adresową, tutaj).

To jednak nie był koniec…

W międzyczasie i dzięki wspólnym rozmowom, powstały:

blog “Kwantowy Sukces”
– produkty cyfrowe (Kwantowa Magia Spełniania Marzeń i Kwantowa Metamorfoza)
– książka, pt. “Jesteś tym, czym są Twoje myśli”

To wszystko nie stało się naturalnie w tydzień czy miesiąc czasu (o ile dobrze liczę, od momentu pierwszego kontaktu do momentu publikacji książki minęło około 1,5 roku).

Myślę, że najistotniejsza w tym przypadku była ogromna chęć, żeby wykorzystać całą swoją historię, doświadczenia oraz wiedzę aby pomagać innym ludziom.

Zauważ również proszę, że wszystko w całej tej historii, od pierwszego telefonu.

Nie, nie przypisuję sobie żadnych zasług, ponieważ ja tylko zasugerowałem kilka rzeczy, które pozwoliły pani Małgorzacie Wójcik stworzyć coś, o czym zawsze marzyła. To ona wykonała pracę, bez której nic nie mogłoby powstać.

To jednak nie wszystko…

20 września 2015 roku miała ona bowiem okazję wystąpić na żywo przed zgromadzoną publicznością na Targach Medycyny Naturalnej w Katowicach.

Nagranie tego wystąpienia możesz zobaczyć tutaj

Podsumowanie…

Nie wiem, w jakim miejscu w swoim życiu jesteś. Nie wiem też co chcesz w swoim życiu osiągnąć.

Być może nie chcesz zaistnieć w internecie. Być może nie chcesz napisać swojej książki. Być może nie chcesz wystąpić na żywo przed publicznością.

Wiem jednak, że jest coś, co naprawdę chcesz w swoim życiu osiągnąć i wiem, że możesz wykorzystać to co wiesz i czego doświadczyłeś aby pomagać innym ludziom i inspirować ich, ponieważ…

Mam również szczerą nadzieję, że historia pani Małgorzaty Wójcik a także ona sama zainspiruje Cię do tego, żebyś wykorzystał swój potencjał aby pomagać innym ludziom, bo kiedy robisz to szczerze to więcej dobrych rzeczy zaczyna pojawiać się w Twoim życiu.

Co o tym myślisz? Uważasz tę historię za wartościową i inspirującą? Zostaw swoją opinię w komentarzach i podziel się tym postem z innymi, wykorzystując do tego celu poniższe „przyciski”.

Michał Kidziński