Z czego wynikają problemy i co można zrobić, żeby poradzić sobie z nimi w prosty sposób i odmienić swoje życie

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Problemy – wszyscy je mamy, choć naturalnie nie wszyscy takie same lub tak samo poważne. Jedni radzą sobie świetnie w kwestiach zdrowia ale mają spore problemy w sprawach finansowych.

Inni nie mają żadnych problemów na polu rodzinnym i związków ale z ich zdrowiem nie jest najlepiej.

Dla jeszcze innych sprawy finansowe idą świetnie ale na polu rodzinnym pojawia się wiele problemów.

To są oczywiście teoretyczne „kombinacje” i jest jasne, że każdy z nas może mieć inną.

Tym jednak co my ludzie lubimy robić, to wskazywać winnych swoich problemów, jak np.:

– niewierny współmałżonek w przypadku problemów rodzinnych
– geny w przypadku problemów ze zdrowiem
– kryzys finansowy w przypadku problemów w płynnością finansową

Kwestia jest taka, że w większości wypadków skupiamy się nie na tym, co w pierwszej kolejności stoi za pojawianiem się w naszym życiu konkretnych problemów.

Mówię o tym, że wszystkie te „zewnętrzne” powody naszych problemów tak naprawdę nimi nie są.

Problemy, jakie mamy w życiu tworzymy nieświadomie sami.

Tak, dobrze przeczytałeś, choć wiem, że może być to trudne do zaakceptowania.

Nikt przecież nie jest głupi, żeby tworzyć samemu sobie problemy, prawda?

Oczywiście, że nie i dlatego też napisałem, że robimy to nieświadomie, co w większych szczegółach wyjaśni w poniższych video Robert Smith, twórca metody „FasterEFT” czyli uproszczonej i szybszej wersji techniki EFT, o której mówiłem tutaj: Jak przyspieszyć działanie Prawa Przyciągania.

Powód, dla którego dzielę się poniższymi materiałami jest taki, że…

…to o czym dowiesz się w tych video pozwoli zrozumieć Ci, gdzie rodzą się wszystkie problemy, niezależnie od tego czego dotyczą i jak poważne konsekwencje niosą oraz to jak w prosty sposób usunąć owe źródło.

Wiem, że łączny czas tych materiałów nie jest krótki ale inwestycja tego czasu w ich obejrzenie może okazać się bardzo intratna. Ja obejrzałem wszystkie i na podstawie tego, czego wcześniej dowiedziałem się z innych źródeł, mogę Ci powiedzieć, że to co Robert Smith omawia jest w moich oczach jednym z najprostszych sposobów aby zrozumieć w jaki sposób działa nasz umysł i jak pozbyć się wszystkiego tego co powoduje, że w naszym życiu pojawiają się różnego rodzaju problemy.

Liczę więc na to, że dla Ciebie będzie to również czas spędzony w wartościowy sposób.

Część #1

Część #2

Część #3

Część #4

Część #5

Część #6

Część #7

Część #8

Część #9

Część #10

Część #11

Część #12

Część #13

Moje zrozumienie tego jest takie, jakie przedstawiłem w innych swoich postach na tym blogu (dlatego też dzielę się tymi video) a mianowicie:

– od narodzin nasz umysł jest programowany zgodnie z programami, jakie mają nasi rodzice, rodzeństwo, członkowie rodziny, przyjaciele, znajomi, itd.

– jako dzieci przyjmujemy wszystkie informacje jako prawdę (nie potrafimy jeszcze niczego poddawać w wątpliwość)

– zapisane w umyśle informacje na podstawie tego co usłyszeliśmy, zobaczyliśmy i doświadczyliśmy działają jak program w komputerze (zestaw instrukcji), zgodnie z którym reagujemy na konkretne okoliczności

– nie mamy świadomości tego jakie przekonania w nas funkcjonują ale dowodem, że tak jest są nasze problemy

– nie ma konieczności, żeby znać pierwotny powód, dla którego problem pojawia się w naszym życiu aby usunąć go z umysłu

– zdecydowana większość naszych reakcji w obliczu konkretnych okoliczności jest automatyczna i zgodna z tym co mamy w umyśle (przekonania)

Czy koniecznością jest stosowanie EFT lub FasterEFT?

Często kiedy poznajemy nowe informacje, uznajemy, że każdy powinien je poznać i że każdy powinien mieć do nich takie samo podejście jakie mamy my, co chociażby z racji podświadomych przekonań, jakie każdy z nas posiada, nie jest możliwe.

Nie zakładam więc, że na pewno będziesz chciał wykorzystywać to czego dowiedziałeś się w powyższych video.

Nie zakładam, że ta metoda Ci się spodoba.

Wiem bowiem, że istnieje wiele innych sposobów aby pozbyć się ograniczających i negatywnych przekonań i jednym z nich podzieliłem się w darmowej publikacji „KLUCZ Do Szczęścia”, którą możesz pobrać tutaj.

Nie zakładam również, że jest to jedyny i słuszny sposób aby oczyścić podświadomy umysł z tego, co w pierwszej kolejności ma wpływ na pojawiające się w naszym życiu problemy.

Niczego nie zakładam i niczego nie oczekuję.

Podzieliłem się w powyższymi video, ponieważ w momencie kiedy je oglądałem po raz pierwszy, poczułem, że chcę to zrobić, gdyż w moich oczach mogą one pomóc w zrozumieniu tego jak odmienić swoje życie na lepsze.

Aby jednak to mogło mieć miejsce, należy samemu zdecydować, ponieważ każdy z nas odpowiada za wyniki w swoim życiu. To więc co Ty zrobisz z tymi informacjami jest już w 100% Twoją sprawą.

Jedno jest dla mnie pewne:

To, że zobaczyłeś powyższe video i czytasz teraz te słowa, nie jest przypadkiem, tak samo jak nie było żadnego przypadku w tym, że ja na te materiały trafiłem.

Życzę Ci więc aby to wszystko, czego dowiedziałeś się w tym poście miało jak najbardziej pozytywny wpływ na Twoje życie i jego jakość w każdym jego obszarze.

Co o tym myślisz? Uważasz, że te informacje są wartościowe i pomocne? Zostaw swoją opinię w komentarzach i podziel się tym postem z innymi, korzystając z poniższych „przycisków” JEŻELI uznasz, że warto to zrobić.

Michał Kidziński