Źródło Każdego Problemu

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Problemy – wszyscy je mamy, niezależnie od tego kim jesteśmy, jakie jest nasze pochodzenie oraz jakie są nasze osiągnięcia.

Jest oczywiście jasne, że każdy z nas ma innego rodzaju problemy i mogą one dotyczyć np. naszego zdrowia, relacji z innymi ludźmi czy kwestii finansowych a więc pieniędzy.

Mnie osobiście od dawna ciekawiło to, dlaczego w ogóle mamy do czynienia z problemami i po kilku latach prywatnych „poszukiwań”, co wiązało się z przeczytaniem wielu książek oraz artykułów i obejrzeniu wielu godzin video, doszedłem do wniosku, że każdy problem ma to samo źródło.

O tym co nim jest opowiedziałem w poniższym video…

Źródło Każdego Problemu

Kliknij Tutaj Aby Dowiedzieć Się W Większych Szczegółach Z Czego Wynikają Problemy I Co Można Zrobić, Żeby Poradzić Sobie Z Nimi W Prosty Sposób I Odmienić Swoje Życie

Bardzo ważne w tym wszystkim jest to, że często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie konkretnie instrukcje zostały zapisane w naszej podświadomości i w oparciu o jakie wydarzenia.

Pewne jest jednak to, że każde wspomnienie i towarzyszące mu emocje są zapisane w podświadomości, które w konsekwencji tego stają się niejako instrukcjami, zgodnie z którymi reagujemy na wszystko co dzieje się wokół nas.

Z tego też względu np. lot samolotem może być dla jednej osoby równoznaczny ze śmiercią, podczas gdy inna osoba nie będzie mieć związanych z nim żadnych emocji (widziałem na własne oczy ogromny strach na samą tylko myśl o wejściu do samolotu).

Inny przykład to całkowicie inne przekonania na temat własnej wartości, co owocuje tym, że osoba, która lubi siebie i ma o sobie dobre zdanie, będzie mieć zawsze lepsze efekty swoich działań niż ktoś, kto jest przekonany, że nie jest czegoś godny.

W tym wszystkim jednak najważniejsze jest według mnie zrozumienie, że…

…każdy człowiek jest wyjątkowy, natomiast każdy rezultat (niezależnie od tego czy jest on pozytywny, czy nie) jest efektem konkretnego oprogramowania umysłu.

Wszystko więc to, co osiągamy w życiu, jest ostatecznie sukcesem, ponieważ każdy rezultat ma swój powód czyli konkretną instrukcję w podświadomości.

Owszem, z naszego punktu widzenie problem lub niepowodzenie jest czymś negatywnym ale na podświadomym poziomie umysłu nie ma negatywnych i pozytywnych instrukcji.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że jeśli osiągane przez nas wyniki w życiu nie podobają nam się, to możemy zmienić owe „instrukcje” w podświadomości, co w naturalny sposób przełoży się na inne rezultaty.

O tym jak to można zrobić, dowiesz się w tym poście: Z Czego Wynikają Problemy I Co Można Zrobić, Żeby Poradzić Sobie Z Nimi W Prosty Sposób I Odmienić Swoje Życie.

Z kolei więcej odnośnie tego, czym są podświadome przekonania (i jak można je usuwać) dowiesz się w darmowej publikacji, pt. „KLUCZ Do Szczęścia”, którą pobierzesz tutaj.

Mam nadzieję, że informacje, którymi podzieliłem się w tym poście okażą się dla Ciebie wartościowe i pomocne, i że ich wykorzystanie pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy – niezależnie od tego czym one są.

Jeżeli uznasz, że warto, podziel się tym postem z innymi (korzystając z poniższych „przycisków”) i podziel się swoją opinią na ten temat w komentarzach.

Michał Kidziński